Witamy – domki dla lalek DIY :)

domki dla lalek diy

 

Domki dla lalek DIY (Do It Yourself) czyli nasze kochane miniaturowe chatki 🙂

 

Witajcie Przyjaciele,

Zapraszamy Was do czynnego udziału w tworzeniu i ekspansji naszego tyciświata. Wysyłajcie do nas swoje historie oraz ciekawostki związane z naszymi chatkami. Nie wahajcie się dołączać do nich zdjęć swoich własnych chatek i pomysłów na ich wykorzystanie. Najciekawsze prace będziemy zamieszczać tu na tyciblogu. Chcemy stworzyć bazę Waszych historii i sprawić, aby to tycimiejsce, żyło swoim własnym życiem w otchłani internetowej.

Jesteśmy przekonani, że nasze miniaturowe domki dla lalek DIY sprawią Wam oraz Waszym dzieciom wiele radości. Jeśli lubisz kreatywnie spędzać czas z dzieckiem, to nasze chatki będą idealnym pomysłem. Pobudzają wyobraźnię, uczą cierpliwości, rozwijają motorykę małą i sprawiają dzieciom mnóstwo frajdy.

Dużo radości możecie sprawić również komuś bliskiemu lub znajomemu. Dziś ciężkim zadaniem jest znalezienie i kupno oryginalnego prezentu, co do którego będziecie pewni, że faktycznie będzie trafiony i wyjątkowy. Tycichatki są wspaniałym pomysłem na prezent. Dlatego nasz miniaturowy świat stoi przed Tobą otworem. Satysfakcja gwarantowana 🙂

Jeśli macie również jakieś spostrzeżenia, pytania, wskazówki, porady itp. odnośnie działania sklepu, montażu chatek, wysyłki, instrukcji do chatek – również zachęcamy Was do dzielenia się nimi z nami. Wszelkie porady, które usprawnią i poprawią działanie sklepu, będą zawsze mile widziane. Chcemy stworzyć miejsce jak najbardziej przyjazne dla Was, gdyż w całym tym przedsięwzięciu, chodzi przede wszystkim o Wasze zadowolenie oraz satysfakcję z posiadania swojej własnej tycichatki.

Wciąż rozwijamy naszą działalność i chcemy wychodzić Wam naprzeciw.

Będzie nam miło jeśli będziecie towarzyszyć nam w tej bajkowej podróży.

Zapraszamy i pozdrawiamy 🙂

Zajrzyjcie koniecznie do tycisklepu i zobaczcie te fantastyczne domki dla lalek DIY!


>Domki dla lalek DIY – strona główna