Witaj w miniaturowym świecie

domki dla lalek diy

 

Miniaturowe domki DIY (Do It Yourself) czyli hobby dla każdego – małego i dużego 🙂

 

Jesteśmy przekonani, że nasze miniaturowe domki DIY sprawią Wam oraz Waszym dzieciom wiele radości.

 

Jeśli lubisz kreatywnie spędzać czas z dzieckiem, to nasze chatki będą idealnym pomysłem. Pobudzają wyobraźnię, uczą cierpliwości jednocześnie rozwijając motorykę małą i sprawiają dzieciom mnóstwo frajdy.

Dużo radości możecie sprawić również komuś bliskiemu lub znajomemu. Dziś ciężkim zadaniem jest znalezienie i kupno oryginalnego prezentu, co do którego będziecie pewni, że faktycznie będzie trafiony i wyjątkowy. Tycichatki są wspaniałym pomysłem na prezent. Dlatego nasz miniaturowy świat stoi przed Tobą otworem. Satysfakcja gwarantowana 🙂

Jeśli macie również jakieś spostrzeżenia, pytania, wskazówki, porady itp. odnośnie działania sklepu, montażu chatek, wysyłki, instrukcji do chatek – również zachęcamy Was do dzielenia się nimi z nami. Wszelkie porady, które usprawnią i poprawią działanie sklepu, będą zawsze mile widziane. Chcemy stworzyć miejsce jak najbardziej przyjazne dla Was, gdyż w całym tym przedsięwzięciu, chodzi przede wszystkim o Wasze zadowolenie oraz satysfakcję z posiadania swojej własnej tycichatki.

Wciąż rozwijamy naszą działalność i chcemy wychodzić Wam naprzeciw.

Będzie nam miło jeśli będziecie towarzyszyć nam w tej bajkowej podróży.

Zapraszamy i pozdrawiamy 🙂

Zajrzyjcie koniecznie do tycisklepu i zobaczcie te fantastyczne domki dla lalek DIY!