Vademecum to dział, w którym znajdziesz wiele przydatnych informacji dotyczących samego montażu domków a także procesu składania zamówienia. Śmiało.. czytaj dalej.

choco11 vademecum
świetne piękne i ładne domki
zrób to sam
1 vademecum
3 vademecum
miniaturowy domek dla lalek dla dziewczynek

Wszystkie chatki to modele do samodzielnego montażu. Wyobraź sobie którąś z nich u siebie w domu. Będzie stanowiła piękną ozdobę, a także ciekawostkę, obok której żaden z Twoich znajomych lub członków rodziny nie przejdzie obojętnie. Już sam proces montażu sprawia ogrom satysfakcji. Wraz z każdym wykonanym elementem, Twój poziom zadowolenia nie przestaje rosnąć 😉 Pamiętaj tylko, że te modele składają się z bardzo wielu drobnych elementów, które z łatwością mogą być połknięte przez małe dziecko. Zachowaj szczególną ostrożność w towarzystwie dzieci poniżej 8 roku życia.

Tylko u nas otrzymasz POLSKĄ INSTRUKCJĘ montażu do każdego zakupionego modelu domku. Gdy już dokonasz zakupu, pojawi się ona w Twoim panelu klienta oraz przyślemy Ci ją na Twój adres e-mail. Nie musisz obawiać się zakupów w naszym sklepie. Każda chatka wysyłana jest z POLSKIEGO magazynu. Oferujemy dobre ceny, szybką obsługę oraz fachową pomoc pozakupową. Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania dotyczące montażu czy naszej przesyłki - z przyjemnością pomożemy.

Zachęcamy do kontaktu.

miniaturowe domki DIY
coffee1 vademecum
babciny vademecum
coffee2 vademecum
MINIATUROWE DOMKI DO SKLEJANIA

Jeśli kiedyś chciałeś sprawić komuś bliskiemu oryginalny prezent i nie mogłeś wymyślić nic ciekawego, to nareszcie dobrze trafiłeś. Tycichatki sprawdzą się doskonale, jako wyjątkowy pomysł na prezent, dla osoby na której Ci zależy.
Pomimo bardzo wielu drobnych elementów, sam proces składania jest bardzo intuicyjny i niesprawiający wiele trudności. Z upływem czasu sam się przekonasz, że idzie Ci coraz lepiej i sprawniej.
Będziesz oczywiście potrzebował kilku narzędzi, które będą bardzo pomocne np. pęseta, śrubokręt, nożyczki, nóż do tapet, linijka itp.

chatka do sklejania diy
Wiejskie Harce - domek dla lalek

Gdy już zamówisz chatkę, wyślemy ją do Ciebie najpóźniej w następnym dniu roboczym. Przewoźnikowi dostawa zajmie kolejne 1-2 dni robocze. Tak więc maksymalnie po paru dniach będziesz mieć ją już w swoich rękach. Następnie przychodzi czas Twojego działania, ponieważ chatka sama się nie złoży. Jeśli chcesz ją wręczyć komuś jako wyjątkowy prezent, możesz to również zrobić ofiarowując mu uprzednio zmontowaną przez Ciebie chatkę. Ponieważ, czy możesz ofiarować coś cenniejszego niż swój czas, poświęcenie i uwagę skumulowane w tej małej, uroczej chatce? 🙂

Do montażu naszych domków dla lalek koniecznie musisz się zaopatrzyć w klej, ponieważ nie jest dołączony do zestawu. Najlepiej do tego zadania nada się zwykły klej introligatorski PVA. dostępny w każdym markecie budowlanym lub sklepie z art. szkolnymi.
Nie przejmuj się, że jest biały. Po wyschnięciu tworzy jednolitą, przezroczystą masę. Czasami, do trudniejszych elementów możesz użyć popularnej "kropelki". Jednak uważaj - "kropelka" po wyschnięciu zostawia ślady. Dlatego używaj jej do elementów, które będą niewidoczne w skończonej chatce.

domki dla lalek
domek Japońskie Wakacje z osłoną antykurzową

Polecamy zakup domków w opcji z osłoną antykurzową oraz pozytywką. Osłona jest wykonana z cieniutkiego plexi. Dlatego chroni Twoją chatkę i wszystkie drobne elementy przed kurzem, jednocześnie nie powoduje "zakłóceń" w ekspozycji :). Natomiast muzyczka płynąca z pozytywki, podkreśla bajkowy i magiczny charakter naszych miniaturowych chatek.
Brak możliwości wyboru powyższych atrybutów podczas zakupu oznacza, iż dany model nie posiada takich opcji.

Osłona antykurzowa przed montażem.

Jesteśmy dla Ciebie. W całym naszym przedsięwzięciu, Twoje zadowolenie oraz satysfakcja, jako naszego klienta, są dla nas najważniejsze. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby każda chatka, którą do Ciebie wysyłamy, spełniała w pełni Twoje oczekiwania. Jednak przy tej ilości bardzo drobnych elementów, może się zdarzyć, że np. brakuje koralika czy innego elementu. Jeśli uznasz, że nie da się ubytku niczym zastąpić, śmiało poinformuj nas o tym. Będziemy działać, aby sprostać Twoim oczekiwaniom. Chcemy, aby nasi klienci byli z naszych chatek równie zadowoleni jak my sami 😀

Popatrz jakie one są piękne!

Piękne i niesamowicie urocze...

Nie chciałbyś mieć takiej chatki na swojej półce?

Teraz nareszcie już możesz 🙂

Montaż chatek sprawia ogrom satysfakcji

A także znakomicie rozwija precyzję, wytrwałość, motorykę małą oraz cierpliwość.

Wyjątkowy i pomysłowy prezent!

Nawet nie wiesz ile możesz sprawić radości komuś bliskiemu, obdarowując go tycichatką 🙂

Osłona przeciwkurzowa

Podczas zakupu polecamy wybieranie opcji z osłoną przeciwkurzową. Możemy Cię zapewnić... nie chcesz odkurzać każdego z osobna z tych wszystkich drobnych elementów.

Wróć po więcej...

Już niebawem dużo pięknych i różnorodnych nowości w naszym asortymencie.